Wideo

powrót do listy

IV odcinek 36,6°C - 22 kwietnia

IV odcinek 36,6°C - 22 kwietnia
IV odcinek 36,6°C - 22 kwietnia
W programie sprawdzimy, czy najmodniejsze obecnie metody na radykalne oczyszczanie organizmu z toksyn są tak skuteczne i korzystne dla zdrowia jak zapewniają internetowe doniesienia.
Dietetyk i toksykolog pomogą znaleźć racjonalne rozwiązanie, optymalną dietę i balans między tym co modne, a co zdrowe.

Wszyscy wiemy o tym jak ważny dla naszego zdrowia jest cholesterol. W programie "36,6°C" dowiemy się dlaczego jest tak istotny. Poznamy różnicę między złym i dobrym cholesterolem oraz sposoby na to jak zadbać o właściwy poziom każdego z nich. Z pomocą przyjdzie nam Agnieszka Włodarczyk, aktorka i piosenkarka, która ma idealny poziom cholesterolu i wiedzę na temat tego jak o niego dbać.

W programie poznamy też legendy polskiej kardiochirurgii, ojca i syna – profesora Jacka Molla i doktora Macieja Mola… To syn i wnuk Jana Molla, człowieka, który w 1969 roku dokonał pierwszej w Polsce próby przeszczepu serca. Lekarze ci w programie opowiedzą o metodach jakimi walczą o życie najmłodszych pacjentów z wadami serca. Dzięki ich pracy i pomysłowości rodzice noworodków, które jeszcze niedawno nie miałyby szans na przeżycie, mogą dziś liczyć na fachową pomoc w Polsce i nie muszą organizować zbiórek pieniędzy oraz szukać klinik i lekarzy za granicą.

"36,6°C" zajmie się też coraz poważniejszą kwestią cukrzycy typu pierwszego, coraz częściej dotykającą nie osoby starsze i schorowane, ale nawet przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. Tylko u Ewy Drzyzgi dowiemy się jak z tą chorobą żyć i móc wciąż cieszyć się dzieciństwem.

Wszystkich dbających o zdrowie i dobrą formę zapraszamy w sobotę 22 kwietnia o godzinie 18:00 na „36,6°C!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Czy Polacy mają problem z potencją?
Następne wideo:

Czy Polacy mają problem z potencją?