Mecenas zdrowia

powrót do listy

Nationale-Nederlanden od lat wspiera Polaków w trosce o to co najważniejsze – życie, zdrowie oraz bezpieczeństwo bliskich.

Nationale-Nederlanden od lat wspiera Polaków w trosce o to co najważniejsze – życie, zdrowie oraz bezpieczeństwo bliskich.
Mecenas Zdrowia  
Nationale-Nederlanden od lat wspiera Polaków w trosce o to co najważniejsze – życie, zdrowie oraz bezpieczeństwo bliskich, również to w sferze finansowej. Od kilku lat firma aktywnie włącza się w szeroką debatę na temat wyzwań związanych z onkologią, zarówno w sferze propagowania regularnych badań profilaktycznych, jak również budowania świadomości na temat zabezpieczenia finansowego na wypadek poważnej choroby.

Nationale-Nederlanden Nationale-Nederlanden
Od lat Nationale-Nederlanden partneruje wydarzeniom takim jak Światowy Dzień Walki z Rakiem, czy też ogólnopolskiej kampanii profilaktyki nowotworów męskich -  Movember Polska.  Naturalnym było więc zaangażowanie się w program 36 i 6, który w otwarty, przystępny i angażujący sposób mówi o kluczowych wyzwaniach zdrowotnych oraz buduje świadomość Polaków w temacie zdrowia.

 

Oprócz porad ekspertów w programie zaprezentowane zostaną również dane z raportu „Miej Serce do Zdrowia”, który jest diagnozą podejścia Polaków do kwestii regularnych badań profilaktycznych, zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Nationale-Nederlanden wierzy, że dzielenie się tą wiedzą z widzami 36 i 6 może przyczynić się do zwiększenia znajomości zasad zdrowego trybu życia, które są kluczem do cieszenia się szczęśliwym i długim życiem.

Nationale-Nederlanden Nationale-Nederlanden

 

Nationale-Nederlanden jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Oferuje różnorodne produkty zabezpieczające przyszłość finansową ponad pół miliona osób. Misją firmy jest nie tylko oferowanie wysokiej jakości ubezpieczeń, ale także edukacja społeczeństwa w zakresie profilaktyki zdrowotnej oraz finansowej.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jak rozmawiać z młodymi mężczyznami na temat profilaktyki raka jądra?
Następny artykuł:

Jak rozmawiać z młodymi mężczyznami na temat profilaktyki raka jądra?

tvnpix