jak-ubezpieczyc-sie-na-wypadek-nowotworu
36,6 
Jak zabezpieczyć swoje finanse na wypadek choroby nowotworowej?

Przeczytajcie przebieg czatu z Dorotą Makselan, doradcą ubezpieczeniowym Nationale-Nederlanden.

~gość: Czy można się ubezpieczyć jak już wiemy, że mamy nowotwór?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Przykro mi, ale jeżeli osoba jest już chora nie możemy jej ubezpieczyć.

~gość: Witam. Ile kosztuje miesięcznie takie ubezpieczenie?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Jest to zależne od sumy ubezpieczenia i wieku. Indywidualnie już za 50 zł miesięcznie, jesteśmy w stanie się ubezpieczyć. Cała rodzina to koszt 100-150 zł.

~gość: Witam, w jakim wieku można się ubezpieczyć i jaki to koszt miesięczny czy roczny. Dziękuje i pozdrawiam

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Można ubezpieczyć już dziecko – od 1 roku życia. Dorośli do 60 tego roku życia. Koszt miesięczny to 50 zł.

~gość: Jakie warunki wstępne trzeba spełnić przed przystąpieniem do ubezpieczenia?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Wystarczy wypełnić wniosek, wraz z ankietą medyczną.

~gość: Dzien dobry. Chcialam się dowiedzieć jaki jest koszt ubezpieczenia i czy jest karencja? Monika

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Koszt miesięczny to już od 50 zł indywidulanie. Karencja wynosi 3 miesiące od momentu wystawienia polisy.

~gość: witam czy mozna sie ubezpieczyc przybywajac na stale za granicami naszego kraju? rowniez po jakim czasie od rozpoczecia ubezpieczenia przyslugiwaloby juz prawo do zabezpieczenia finansowego na wypadek choroby?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Tak można ubezpieczyć się przebywając za granicą. Prawo do wypłaty ubezpieczenia przysługuje po okresie karencji, która wynosi 3 miesiące.

~gość: Jakie są koszty ubezpieczenia. Mam 38 lat i dwoje dzieci

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Koszt takiego ubezpieczenia to 100-150 zł, wtedy ubezpieczenie obejmuje całą rodzinę.

~gość: Czy ubezpieczenie obejmuje wszystkie nowotwory?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Tak ubezpieczenie obejmuje wszystkie nowotwory. Nowotwory złośliwe i niektóre niezłośliwe np. niezłośliwy guz mózgu.

~gość: Witam czy mogę ubezpieczyć się na wypadek raka, w przypadku kiedy przeszłam raka 7 lat temu?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : W takiej sytuacji należałoby złożyć wniosek o ubezpieczenie, ocena będzie indywidualna.

~gość: Jakie ubezpieczenie jest najlepsze w sytuacji choroby? i Czym różni się takie ubezpieczenie od ubezpieczenia grupowego w pracy?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Ubezpieczenia indywidulane są na wyższe kwoty. Poza tym ubezpieczenie grupowe związane jest z miejscem pracy. W momencie zmiany pracy tracimy ubezpieczenie, a wtedy stan naszego zdrowia może już być przeszkodą do kolejnego ubezpieczenia.

~gość: Witam, Pani Dorotko, jaki jest przybliżony minimalny koszt ubezpieczenia w skali miesiąca? Drugim moim pytaniem jest, czy ubezpieczenie obejmuje tylko i wyłącznie nowotwór, czy inne choroby np. Udar, wylew. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Już od 50 zł miesięcznie jesteśmy w stanie się ubezpieczyć. Oczywiście oprócz nowotworów możemy się ubezpieczyć na dodatkowe choroby tj. udar, wylew, zawał. Łącznie 34 jednostki chorobowe. Pozdrawiam serdecznie.

~gość: Jakie ubezpieczenie należy wykupić na wypadek ew Choroby i jaka jest jego cena miesięczna

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Można wykupić ubezpieczenie „Poważne zachorowania” obejmujące nowotwory złośliwe, niezłośliwy guz mózgu, zawał, udar itd. Ewentualnie sama umowa dotycząca nowotwór, bądź operacji czy pobytu w szpitalu. Cena jest zależna od wieku i sumy ubezpieczenia. Od 50-150 zł

~gość: Mam pytanie właściwie o kwotę ubezpieczenia..czy to zależne jest od wieku...czy Od chorób dotkniętych członków rodziny

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Sumę ubezpieczenia ustala sam klient. Natomiast koszt takiego ubezpieczenia zależny jest od sumy ,wieku, oraz stanu zdrowia naszego i historii chorobowej w rodzinie.

~gość: Witam, czego mogę oczekiwać będąc ubezpieczoną - czy dostanę określoną kwotę pieniędzy czy też ubezpieczyciel będzie mi pokrywał określone np. w umowie wydatki?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Wypłacamy sumę ubezpieczenia, na która był ubezpieczony klient. Pieniądze z ubezpieczenia mogą być dowolnie wydatkowane przez chorego.

~gość: Witam jestem cukrzykiemni chcialabym się ubezpieczyć. Jest.jakaś możliwość?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam zapraszamy na indywidualną ocenę. Wymaga to szerszej analizy Pana historii choroby.

~gość: jak dobrze rozlozyc finasne jezeli dotknie nas rak

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Dobrze byłoby mieć zabezpieczenie przynajmniej rocznych dochodów.

~gość: dzień dobry czy w każdej chwili można przystąpić do takiego ubezpieczenia . I jakie są opłlaty za ubezpieczenie

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Tak w każdej chwili można przystąpić do takiego ubezpieczenia. Od 1-60 roku życia. Już za 50 zł miesięcznie jesteśmy w stanie się ubezpieczyć.

~gość: Szanowna Pani, poruszyła Pani kwestie zwrotu środków za leki, dietę i suplementy. Czy to jest prawda?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Wypłacamy klientowi konkretna sumę, na którą jest ubezpieczony. Klient może wydać pieniądze na co chce.

~gość: Dzień dobry, Czy aby zawrzeć ubezpieczenie na wypadek choroby nowotworowej trzeba wykupić polisę na życie?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Dzień dobry. Tak trzeba, nawet z minimalną sumą.

~gość: Witam, jak można uzyskać informacje odnośnie ubezpieczenia na wypadek choroby - raka? Czy sa jakieś przeciwskazania?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam. Wystarczy spotkać się z doradcą, przeciwskazaniem jest rozpoczęty proces chorobowy

~gość: Jakie Pani zdaniem jest najlepsze ubezpieczenie finansowe na wypadek choroby?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Jeśli miałabym doradzać to najlepiej wybrać wariant rozszerzony, który obejmuje nie tylko nowotwory, ale również inne poważne choroby typu wylew, udar, niezłośliwy guz mózgu itd. Suma ubezpieczenia powinna pokrywać przynajmniej roczne dochody.

~gość: Witam, mam 26 lat. Jestem zdrową, młodą kobietą. Mieszkam w dużym mieście. W mojej rodzinie nie występowały choroby genetyczne ani nowotwory. Jedyne na co się uskarżam to alergia na pyłki w okresie wiosennym. Ile może wynosić stawka za ubezpieczenie na wypadek choroby i jaką polisę najlepiej wybrać?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam, nie ma przeciwskazań, jeśli chodzi o Pani przypadek. Jeśli chodzi o szczegóły, to proszę najlepiej skontaktować się ze mną w poniedziałek, mój numer telefonu to 604 797 085. Lub z konsultantem w Pani mieście. Ja mieszkam w Krakowie.

~gość: Dzień dobry. Od kilku lat prowadzę własną działalność, firma jednoosobowa, sama oplacam skladki ZUS, czy moglabym wykupić dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby i ile wynosi taka skladka. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam serdecznie, nawet powinna Pani wykupić takie ubezpieczenie. Już od 50 zł jesteśmy w stanie Panią ubezpieczyć. Proszę o telefon w poniedziałek, podam szczegółowe informacje. Pozdrawiam 604 797 085

~gość: Witam! Stwierdzono u mnie 3 tygodnie temu nowotwór złośliwy. Czy jest możliwe w tym momencie ubezpieczenie na wypadek raka?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam, przykro mi, niestety nie ma takiej możliwości. Życzę dużo zdrowia i proszę pamiętać – rak to nie wyrok, to tylko diagnoza. Trzymam kciuki za Panią. Pozdrawiam serdecznie

~gość: Witam, proszę napisać jaki jest miesięczny koszt takiego ubezpieczenie i czy można w każdej chwili zrezygnować z ubezpieczenia bez konsekwencji finansowych. Czy pieniądze wcześniej wpłacone przy rezygnacji zostają wypłacone, czy utracone? Pozdrawiam

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam, można w każdej chwili zrezygnować z ubezpieczenia. Za okres objęty ubezpieczeniem nie zwracamy pieniędzy, ponieważ klient był wtedy chroniony.

~gość: Witam, czy ubezpieczenie którym jestem objęta w zakładzie pracy pokrywa takie leczenie? Jeżeli nie to jaka kwota rocznie mnie zabezpieczy? Mam 37 lat. Pozdrawiam Marta Wypych

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam, nie znam warunków Pani ubezpieczenia grupowego. Dlatego trudno jest mi powiedzieć, czy jest Pani objęta ubezpieczeniem na wypadek choroby nowotworowej. Proszę o kontakt w poniedziałek, możemy porozmawiać o szczegółach 604 797 085

~gość: Dzien dobry,mam 55 lat chciala bym sie dowiedziec jaki jest koszt i co koweruje ubezpieczenie od choroby np.rak,lub innne,

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Dzień dobry. Koszt uzależniony jest od sumy ubezpieczenia, ciężko powiedzieć ile dokładnie mogłaby wynosić składka. Proszę o telefon w poniedziałek 604797085, po rozmowie z Panią przekaże konkretne dane. Ubezpieczenie gwarantuje wypłatę kwoty, na którą był ubezpieczony dany klient.

~gość: Witam, jakiego rodzaju polisę i ubezpieczenie najlepiej wykupić, aby mieć komfort np. podczas choroby nowotworowej. Jakie rzędu są to składki miesięczne. Czy można łączyć ze sobą różnego rodzaju ubezpieczenia (pakiety),aby było korzystniej i taniej? Z góry dziękuję za odpowiedź. Edyta

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam, można łączyć ze sobą różne pakiety – zazwyczaj wychodzi to korzystniej finansowo. Proszę o telefon w poniedziałek, po rozmowie z Panią będę mogła dopasować ofertę dla Pani. Podaję swój numer telefonu 604 797 085. Już od 50 zł miesięcznie można się ubezpieczyć. Pozdrawiam

~gość: Czy wypłata następuję w całości czy w transzach?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam ,wypłata jest zależna od rodzaju ubezpieczenia. Wypłacamy w całości bądź w transzach.

~gość: Czy59-100zł to sa koszty dodatkowe do ubezpieczenia

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Nie w tej kwocie możemy być ubezpieczeni zarówno na życie, jak i na poważne zachorowania. Wszystko zależne jest od wieku.

~gość: Dzień dobry, Na Państwa stronie internetowej N. N. jest napisane, że minimalna kwota ubezpieczenia to 150zl. Jak się przedstawia oferta za 50zl?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Dzień dobry. Oczywiście koszt ubezpieczenia jest zależny od wysokości sum. Ale indywidualnie można się ubezpieczyć już za kwotę ok 50 zł . W kwocie 150 zł jesteśmy w stanie ubezpieczyć całą rodzinę.

~gość: Jak wygląda wypłata ubezpieczenia jeżeli wykryta zostanie choroba i rozpoczęte leczenia?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam. Po kompletowaniu dokumentacji medycznej wynik badania histopatologicznego wypłata trwa średnio 7 dni. Oczywiście zdarzają się sytuacje, gdzie trzeba poczekać nieco dłużej – związane jest to z weryfikacją dokumentów.

~gość: Czy jest jakiś okres karencyjny od chwili podpisania polisy do wykrycia choroby i czy potrzebne są badania .Pytam ponieważ swego czasu wykupiłam polisę po prawie pół roku zmarł mój tato u którego chorobę wykryto dwa miesiące przed śmiercią a ja oczywiście nie dostałam odszkodowania ponieważ okres karencyjny wynosił 6 miesięcy .

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam. U nas okres karencyjny wynosi 3 miesiące. Po tym okresie, jeżeli stwierdzono nowotwór zostanie wypłacona suma ubezpieczenia. W okresie karencji ubezpieczenie nie działa.

~gość: Czy ubezpieczenie od nowotworu to inaczej forma ubezpieczenia na życie? Czy zupełnie odrębny produkt?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam. Ubezpieczenie od nowotworu, to umowa dodatkowa – na którą może się ubezpieczyć każdy klient, włącznie z ubezpieczeniem na życie.

~gość: Czy ubezpieczenie pokrywa całość kosztów leczenia?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam, wypłacamy konkretną sumę ubezpieczenia, na którą był ubezpieczony klient.

~gość: Czy jeśli mam historię raka w rodzinie to mogę się ubezpieczyć? Moja mama miała raka piersi

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam. Wymaga to szerszej analizy, zapraszam do osobistego kontaktu. Telefon 604 797 085. Pozdrawiam

~gość: JAKIE UBEZPIECZENIE OBEJMOWAŁOBY OSOBY PO 65 ROKU ZYCIA

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam. Możemy ubezpieczyć tylko na wypadek śmierci.

~gość: Jak nazywa się to ubezpieczenie? Czy jest to ubezpieczenie na zycie? Gdzie można poczytać o warunkach? Jakiego rzedu kwoty sa wypłacane w przypadku choroby?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam. Jest to ubezpieczenie „Ochrona ” bądź „Ochrona jutra”. Najlepiej spotkać się z przedstawicielem, który odpowie na wszystkie pytania. Spotkanie nie jest zobowiązujące.

~gość: czy ubezpieczenie zdrowotne - obejmuje zwrot kosztów np. za prywatny tomograf

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam. Wypłacamy konkretną sumę ubezpieczenia. Nie weryfikujemy celu w jakim będą wydane pieniądze z ubezpieczania.

~gość: Jakie dokumenty należy złożyć, starając się o odszkodowanie z tytułu zachorowania na nowotwór (posiadając już polisę). Czy można to załatwić za pośrednictwem internetu?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam. Tak można złożyć wniosek o wypłatę za pomocą Internetu. Zapraszamy do zapoznania się z nasza stroną nn.pl

~gość: Dzień dobry, jaka jest minimalna suma polisy na życie?

Dorota Makselan doradca ubezpieczeniowy Nationale-Nederlanden : Witam. Minimalne ubezpieczenie z tytułu śmierci to 20 tysięcy złotych, a minimalna wypłata z tytułu nowotworu to 40 tysięcy. Szczegóły podam telefonicznie. Zapraszam. Numer telefonu 604 797 085

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Witam, czy z tytułu nowotwora płuc rownież jest wypłacane ubezpieczenie ?

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.